Pokoje

//gosciniec.jaworzno.pl/wp-content/uploads/2018/02/pokoje2.jpg

Eleganckie i komfortowe pokoje.

Kompleks Hotelowo-Gastronomiczny „Gościniec Sosina” dysponuje 17 przestronnymi, wygodnie urządzonymi pokojami. Taka liczba pokoi pozwala nam gościć jednocześnie 39 osób.

Oferowane przez nas pokoje są komfortowo wyposażone – integralną częścią każdego jest łazienka z prysznicem. Każdy pokój jest też wyposażony w TV z dostępem do wielu programów telewizji naziemnej, w obiekcie jest też Internet. Goście do swojej dyspozycji mają balkony. Z okien hotelowych pokoi rozciąga się widok na Zalew Sosina lub sosnowy las.

Pokoje „Gościńca Sosina” zostały nowocześnie i komfortowo urządzone. Nasi goście mogą wybrać jeden z kilku pokoi. W ofercie posiadamy pokoje: typu standard, które są w stanie pomieścić od jednej do czterech osób, 2-osobowy pokój o podwyższonym standardzie oraz apartament wyposażony w aneks kuchenny.

Nasz Pokoje

Osoby zainteresowane zatrzymaniem się w naszym Kompleksie Hotelowo-Gastronomicznym „Gościniec Sosina” mogą zdecydować się na następujące pokoje

Pokój typu standard z jednym pojedynczym łóżkiem

Pokój idealny dla jednej osoby, wyposażony w: jednoosobowe łóżko, łazienkę z prysznicem oraz balkon.

Pokój typu standard z dwoma pojedynczymi łóżkami

Pokój wyposażony w dwa pojedyncze łóżka z łazienką i balkonem. Mogą z niego korzystać maksymalnie dwie osoby.

Pokój typu standard z jednym łóżkiem małżeńskim

Pokój z łazienką z prysznicem i balkonem. Pokój dla jednej lub dwóch osób – wyposażony w jedno, dużo łóżko małżeńskie.

Pokój typu classic z trzema pojedynczymi łóżkami

Pokój o podwyższonym standardzie. Łącznie znajdują się w nim trzy pojedyncze łóżka, goście mają także dostęp do łazienki z prysznicem i balkonem. Pokój idealny dla rodziny z jednym dzieckiem.

Pokój typu classic z czterema pojedynczymi łóżkami

Pokój o podwyższonym standardzie. Znajdują się w nim cztery pojedyncze łóżka, goście mają do swojej dyspozycji również łazienkę z prysznicem oraz balkon. Pokój polecamy rodzinom z dziećmi.

Pokój typu de luxe z dwoma pojedynczymi łóżkami

W jego skład wchodzi przestronny pokój dzienny z sofą, którą można wykorzystać jako dodatkowe miejsce do spania, sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz łazienka z prysznicem. Do dyspozycji gości jest również balkon. To pokój o podwyższonym standardzie.

Apartament z aneksem kuchennym

W skład apartamentu wchodzi: pokój dzienny z rozkładaną sofą oraz dwoma wygodnymi fotelami, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem oraz sypialnia z łóżkiem małżeńskim.

Dla Dzieci

//gosciniec.jaworzno.pl/wp-content/uploads/2018/02/dla-dzieci.jpg

Zapraszamy rodziny.

Zapraszamy rodziny – przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci
Kompleks Hotelowo-Gastronomiczny „Gościniec Sosina” jest miejscem, w którym chętnie gościmy rodziny z dzieci. Z myślą o najmłodszych na terenie obiektu znajduje się plac zabaw, a dodatkowo dzieci mogą spędzić czas wraz z rodzicami lub opiekunami na prywatnej plaży. Każde dziecko jest u nas bezpieczne – teren „Gościńca Sosina” jest ogrodzony.