Hotel

//gosciniec.jaworzno.pl/wp-content/uploads/2018/02/hotel.jpg

Poznaj wyjątkowe miejsce

Zaledwie 100 m od Zalewu Sosina, 5 km od centrum Jaworzna, w spokojnej, urokliwej okolicy położony jest Kompleks Hotelowo-Gastronomiczny „Gościniec Sosina”(dawniej „Wodnik”). To idealne miejsce na wypoczynek – zapraszamy do nas Klientów indywidualnych i całe rodziny. Zapewniamy atrakcje zarówno gościom, którzy lubią spędzać czas w aktywny sposób, jak i tym, którzy preferują wypoczynek w zacisznym miejscu.

„Gościniec Sosina” jest oddalony o ok. 25 km od Katowic, ok. 60 km od Krakowa i ok. 2 km od dworca kolejowego Jaworzno-Szczakowa.

Co oferuje „Gościniec Sosina”?

Kompleks Hotelowo-Gastronomiczny „Gościniec Sosina” to eleganckie, dobrze wyposażone pokoje hotelowe. Integralną częścią każdego pokoju jest łazienka z prysznicem. Na stanie każdego pokoju znajduje się telewizor z dostępem do licznych kanałów telewizji naziemnej. Uwagę warto zwrócić na widok, który rozpościera się z okien – goście mogą podziwiać pobliski Zalew Sosina lub las sosnowy. W cenie zakwaterowania jest zawarty bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Zmotoryzowani goście, którzy do „Gościńca Sosina” przyjadą własnymi pojazdami, mogą skorzystać z ogrodzonego i bezpłatnego parkingu. Hotel to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych – na jego obszarze znajduje się plac zabaw dla dzieci.

„Gościniec Sosina” to również miejsce przyjazne dla osób posiadających zwierzęta domowe. Za dodatkową opłatą (szczegóły znajdują się w cenniku) goście mogą przebywać w pokojach hotelu ze swoimi pupilami. Pokoje można zamówić w całodobowej recepcji.

Przy hotelu działa całodobowa restauracja, która serwuje kuchnię nie tylko polską. Zarówno goście mieszkający w „Gościńcu Sosina”, jak i przejezdni mogą zamówić potrawy z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i włoskiej, np. pizzę. Restauracja oferuje również catering. Zamówione potrawy są dowożone pod adres wskazany przez zamawiającego.

Goście mogą korzystać z murowanego, zadaszonego i dobrze oświetlonego grilla. W ten sposób można spędzić wieczór np. ze znajomymi.


//gosciniec.jaworzno.pl/wp-content/uploads/2018/02/jezioro.jpg

Idealnie miejsce na aktywny wypoczynek.

Atutem Kompleksu Hotelowo-Gastronomicznego „Gościniec Sosina” jest jego położenie. Osoby aktywne, które zdecydują się na naszą ofertę, mogą odpoczywać na ogrodzonej, jedynej w Jaworznie, prywatnej plaży. Goście mogą wypożyczyć zarówno leżaki i parasole, jak i sprzęt wodny, np. rowerki wodne i kajaki.

Na plaży znajduje się mini bar tzw. Snack, który oferuje gościom wypoczywającym w „Gościńcu Sosina” m.in.: piwo, soki i napoje oraz przekąski – słodkie i słone.

„Gościniec Sosina” polecamy wszystkim osobom, które są fanami nurkowania, bo znajduje się on zaledwie 2 km od Bazy Nurkowej Koparki. W pobliżu obiektu znajduje się również stadnina koni. Goście mogą też skorzystać z pobliskiego kortu tenisowego i boiska do siatkówki plażowej. Malownicza okolica zachęca też do wybrania się na długi spacer.